7/10/2012

7. october 2012 at 12:13 | Bella Sophia
Zastesklo se mi po vylévání si srdce na blogu. A proto jsem zase tady. Už dlouho jsem nepsala článek. Vyšla jsem ze cviku.
Dneska mi dojíždí rok, zítra mám narozeniny. Četla jsem pár článků o tom, že den před narozeninami mívají někteří lidé zvláštní pocity a více přemýšlí a vzpomínají, litují nebo jen tak konstatují, co za ten rok prožili. U mě je to asi ještě dvakrát emotivnější, jelikož přemýšlím nad vším i normální dny.
Zrovna teď jsem si říkala, jak ráda bych se této pro mě dosti destruktivní vlastnosti zbavila. Ale pak už bych to nebyla já.
Hodně se toho za tenhle rok změnilo. Nejdříve relativně k lepšímu, ale teď se trochu potácím v nějaké zóně, odkud není úniku. Neříkám, že tam chci zůstat, ale zrovna teď je to dost obtížné.
Potkala jsem nové lidi, kteří zároveň lehce z mého života zmizeli. Když si zpětně vybavím ty jednotlivé lidi, říkám si, že dnes už bych se s nimi asi ani nedala do řeči. Protože pár událostí mi kompletně překopalo myšlenkové pochody.
Konečně jsem si přiznala, že jsem introvert. Jsem tak strašně ráda sama nebo s lidmi, u kterých vím, že mě nepodrazí, vyslechnou mě a já si jich proto moc vážím.
Čím dál víc mě baví jen lidi poslouchat. Přestávám být hovorná. Trošku si příjdu, že opět nezapadám, ale nějak mi to vyhovuje. Nechci se cpát někam, kde mě to psychicky vysává.
Uvažovala jsem nad tím, že znova navštívím psychologa. Tenkrát mi to dost otevřelo oči a myslím si, že v téhle době je návštěva odborníka přínosem k dobrému žití. Tolik lidí má problémů a tím, že si je nechává pro sebe nebo se s nimi svěřuje svým přátelům, kteří se sice snaží pomoci ale nejde jim to tak jak by si přáli nebo je dokonce tyhle negativní energie psychicky unavují, by to měli zkusit a nebát se.
Tenhle článek bych nakonec chtěla uzavřít pozitivní myšlenkou - věřím, že můj 17. rok bude skvělý a posune mě jiným směrem, že vyjdu s úsměvem ze slepé uličky ve které teď chvíli přetrvávám a že dokážu to, na čem mi teď právě záleží. Nebát se a jít dál, ať jsou podmínky jakékoliv. Vždyť odvážným štěstí přeje :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama