15/7/2011

15. july 2011 at 19:14
Opět píšu po 100 letech. But who cares? 30.6.2011 jsem byla mile překvapena - když jsem minule psala, že na známky už kašlu, že budu mít asi 3 a budu bez vyznamenání, tak jsem vůbec netušila, že to bude jinak. 6 dvojek, takže jsem ukončila nižší gymnázium s vyznamenáním ( konečně! ).A teď? Teď nic. Nastali dny filmů, seriálů a věčného nicnedělání. Ne, nejsem lemra líná, každý potřebuje vypnout (já potřebuju vypnout dost často). Ale od příštího týdne zase žiju! Vlastně víkend hned po vysvědčení jsem byla s kamarádkou na chatě, jen my dvě a nebezpečná kola (no dobře, nebezpečný bylo jen to moje). Pořád jsme něco dělaly, až na poslední den, který jsme proležely v posteli při koukání na Faunův labyrint. Hm a teď jsem byla u příbuzných. A pojedu tam zas! Je strašně uklidňující lehnout si jen tak do trávy, koukat na nebe a poslouchat ticho.
Příští úterý (vlastně tohle úterý) pojedu do Prahy. Konečně! Měla jsem trochu větší zkrat. Minulé léto jsem tam byla skoro pořád, co léto, celý minulý rok. Potřebuju trochu mezi lidi, mezi ty turisty, mezi ty super inspirativní tvory, co se po Praze poflakujou. A pak šup do kina na HP. Jo, musim to taky vidět. Knižní zakončení bylo skvělý. Tak uvidíme, co si odnesu z kina.
No a pak je tu ještě jedna věc, už hrozně dlouhou dobu se mi nelíbí můj pokoj. Ne ne ne, je ošklivej a žlutej. A mně se tu špatně hnízdí. Takže s tim musim taky něco udělat. Chci bílý zdi, novou podlahu, stojan na oblečení a málo nábytku. Miluju minimalismus. Po dlouhý době článek ( jo, kde jsou ty doby, kdy jsem sem psala a vy jste to komentovali ) a myslim, že to stačí, tak možná zase někdy za dva měsíce. Ne, dělám si srandu. Stačí až v říjnu, až budu slavit narozky.


♥

Jo, moje každodenní závislost. Jeden ze seriálů, na který můžu koukat pořád dokola. Sice mě víc bavila 1. generace, ale tahle je taky dobrá. Hlavně Freddie a Effy :)

♥

A tyhle šaty chci. Do tanečních. Jednoduchost. Nechci nic přeplácanýho, nic třpitivýho. Prostě klasika.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Yves | Email | Web | 16. july 2011 at 11:48 | React

Ach zlato, zasa článok :-* gratulujem k vyznamenaniu, ty si proste skvelý bananoid. Prosím články častejšie :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama