July 2010

my future home ♥

30. july 2010 at 20:48 | bella .♥.
vintageroom.blog.cz
Když se hodně nudím, tak brouzdám po netu a plánuji to, co si koupím ( oblečení, nábytek, doplňky a nepotřebné blbosti , auta ... ) někdy v budoucnu. Taky si plánuji, kde bych chtěla žít a jak by mé bydlení mělo vypadat. A o to se s Vámi dnes podělím ;)

1. Město, kde bych chtěla žít.
♥
Paris. London. NYC. Stockholm. Prague. Berlin. ♥♥♥

2. Jak by měl vypadat můj byt (interiér)
♥
♥
miluji světlé stěny, velký prostor, velká okna, moderní doplňky, krby, dřevěné doplňky, svíčky. někomu se bílé zdi zdají být studené, mně se ale líbí. nesmí být ovšem byt prázdný, bez obrazů a doplňků. protože to dělá domov útulným.

btw. Včera jsem byla v Německu v Drážďanech. Líbilo se mi tam, koupila jsem si pár věcí, ale teď mi total nejde foťák, kže fotky z nákupů čekejte tak v neděli nebo v pondělí ;)
♥

"must have" by H&M

28. july 2010 at 17:42 | bella .♥.
vintageroom.blog.cz
♥
1. kabátek už jeden mám, ale tyhle balónkové rukávky mě nesmírně upoutaly. - 2. dlouhé cardigany miluji, takže sem s ním! :D - 3. klasická jemná košile - 4. rebelské "vytahané" triko - 5. tank top, potřebuji! - 6. vždycky jsem chtěla legíny se zipem. ty s tím kratším. a ejhle? super dlouhý zip! - 7. válenky, miluju. extra pohodlné. jedny už mám, ale potřebuju tyto ♥ - 8. naušnice, ty detaily, které tu nejsou tolik vidět, mě dostávají !

zdroj H&M a můj nenasytný jazýček co se týče nakupování !

♥
moje válenky, rok staré. mají tmavě modrou barvu, hnědý jsem bohužel nikde nesehnala, takže zkusím štěstí v tom H&M :D
♥

27th of July, 2010

27. july 2010 at 15:49 | bella .♥.
vintageroom.blog.cz
♥
long cardigan - Camaieu, leggings - Topshop 

ahoj. vítejte na mém novém blogu o mně, mých nákupech, o lidech co mě inspirují a o módě.
prostě o všem, co mám ráda a o co se zajímám. fotky bych chtěla fotit vlastní, ale zatím nemám foťák v provozu, takže nečekejte tak velkou kvalitu ;) doufám, že se vám zde bude líbit ♥♥ 
♥